Navigace
Kategorie Film & AnimaceAuta & MotorkyKomedieHryNávody & StylFilmyHudbaNovinky & PolitikaLidé & BlogVěda & TechnologieSport
Did you miss the Bitcoin rush? Grab your chance with DOLLAR ONLINE. Download your free wallet!

Lego holky mají letní brigádu – Pohádky pro děti – LEGO Friends – Sezóna 1, Ep. 76

Počet shlédnutí online videa: 912,935

Nahráno uživatelem LEGO Je tu léto a lego holky si našly brigádu ve venkovním lego friends aquaparku! Co naše lego friends čeká kromě zábavy uvidíte v novém youtube videu pro děti.

Kdo je těch pět dívek z městečka Heartlake od LEGO® Friends?

Seznam se s Andreou, Emou, Miou, Olivií a Stephanií. Umí být trochu hlasité, impulzivní, potrhlé, divoké, ale taky tiché, odvážné a starostlivé. Někdy jsou jejich činy rychlejší než myšlenky, hlasitě se dohadují nebo ztrácejí odvahu, když čelí svých strachům nebo nedostatkům. Ale když jde do tuhého, vždycky přidají, spolupracují a vzájemně si pomáhají s houževnatostí a odhodláním. Na každý problém existuje kreativní řešení.

Vítej na oficiálním YouTube kanálu LEGO, kde je všechno úžasné! Najdeš tu nejnovější LEGO filmy, animace, seriály a mini-filmy o tvých oblíbených LEGO tématech, jako je LEGO Friends, LEGO NINJAGO, LEGO Star Wars, LEGO Batman Movie, LEGO Minecraft, LEGO Marvel Super Heroes, LEGO DC Super Heroes, LEGO City a mnohem víc v exkluzivních epizodách a stop motion videích.

Odebírej novinky LEGO: www.youtube.com/LEGO
Videa, hry a informace o produktech: www.lego.com/cs-cz/kids/friends
Další videa od LEGO Friends na YouTube: www.youtube.com/playlist?list=PLRNbTEZ7dhL2MpfL_40P8_Rj89-9AYb6_
Hudební videa LEGO Friends Na YouTube: www.youtube.com/playlist?list=PLRNbTEZ7dhL0ahBvO31BQJ5gVbewa0lce
Celý popis online videa

Sponzoruje

DOLLAR ONLINE

Podobná Videa Zdarma