Navigace
Kategorie Film & AnimaceAuta & MotorkyKomedieHryNávody & StylFilmyHudbaNovinky & PolitikaLidé & BlogVěda & TechnologieSport
Did you miss the Bitcoin rush? Grab your chance with DOLLAR ONLINE. Download your free wallet!

NEBEŠTÍ JEZDCI (1968)

Počet shlédnutí online videa: 93,491

Nahráno uživatelem Matouš Bulíř Vyrobilo: FILMOVÉ STUDIO BARRANDOV
Tvůrčí skupina: JIŘÍ ŠEBOR - VLADIMÍR BOR
Zpracovaly filmové laboratoře Barrandov
V roce 1968

-Tento film sem vkládám z jediného důvodu a tím je to, že ho považuji za to NEJLEPŠÍ co kdy bylo o našich letcích v Anglii dodnes natočeno. Nedělám to pro svůj prospěch, proto do něj nevkládám žádné přihlouplé reklamy.

Rád bych, aby se na něho mohl kdokoli podívat a tím uctít naše padlé i přeživší hrdiny z této doby, na které se tak úspěšně zapomíná!

Mě osobně film přitahuje svou jednoduchostí a reálností. Nevytváří falešné hrdiny a ani falešné situace. Je to výsek ze životů obyčejných lidí, kteří se dobrovolně rozhodli bojovat za svou zemi a svůj národ.

ps. doufám, že tím neporušuji něčí autorská práva. Respektive autorská práva ČESKÉ TELEVIZE. Řádně platím koncesionářské poplatky, tak je to i vlastně můj film :)

ps2. film je naprosto unikátní, jelikož se trefil do chvíle největšího uvolnění v rámci komunistického režimu, jelikož předtím i potom bylo toto období tabu.
Celý popis online videa

Sponzoruje

DOLLAR ONLINE

Podobná Videa Zdarma