Navigace
Kategorie Film & AnimaceAuta & MotorkyKomedieHryNávody & StylFilmyHudbaNovinky & PolitikaLidé & BlogVěda & TechnologieSport
Did you miss the Bitcoin rush? Grab your chance with DOLLAR ONLINE. Download your free wallet!

Přestavba hypermarketu Albert v OC Čestlice

Počet shlédnutí online videa: 1,507

Nahráno uživatelem Albert ČR Ve středu 7. listopadu 2018 jsme otevřeli remodelovaný hypermarket v Čestlicích, který si velkou rekonstrukci po 20 letech skutečně zasloužil. Hypermarket se pro zákazníky poprvé otevřel v roce 1998 a zákazníky doslova ohromil. To stejné se dá říci i nyní, kdy prošel kompletní přestavbou. Prodejna byla vybourána a nyní je v ní nové vše od podlahy až po vybavení a nákupní košíky. Přestavba byla inspirována naší vlajkovou prodejnou na Chodově. Nechybí tak velký prostor tržnice pro čerstvé úseky ovoce a zeleniny, pečiva, masa a ryb nebo lahůdek. Součástí prodejny je taky oddělení Zdravě s Albertem, které nabízí široký sortiment bio, bezlepkové, proteinové a další alternativní výrobky, a to včetně těch čerstvých.

Novinkou je Fresh bar, který najdete před vstupem do prodejny a představuje tak pro zákazníky novou možnost koupit si zdravou a rychlou svačinu před nákupem nebo po něm. Najdete v něm nejen produkty Fresh bistro a Nature’s Promise, ale například také teplou polévku, pizzu, chlebíčky, kávu nebo čerstvý džus.
Celý popis online videa

Sponzoruje

DOLLAR ONLINE

Podobná Videa Zdarma