Navigace
Kategorie Film & AnimaceAuta & MotorkyKomedieHryNávody & StylFilmyHudbaNovinky & PolitikaLidé & BlogVěda & TechnologieSport
Did you miss the Bitcoin rush? Grab your chance with DOLLAR ONLINE. Download your free wallet!

Jak opravit přátelství? – Pohádky pro holky – LEGO Friends – Sezóna 1, Ep. 25

Počet shlédnutí online videa: 49,569

Nahráno uživatelem LEGO Emma přijde s novým alegorickým vozem, díky kterém mohou oba týmy pracovat spolu. Sledujte jak se dají lego holky znovu dohromady v novém lego friends videu.

Kdo je těch pět dívek z městečka Heartlake od LEGO® Friends?

Seznam se s Andreou, Emou, Miou, Olivií a Stephanií. Umí být trochu hlasité, impulzivní, potrhlé, divoké, ale taky tiché, odvážné a starostlivé. Někdy jsou jejich činy rychlejší než myšlenky, hlasitě se dohadují nebo ztrácejí odvahu, když čelí svých strachům nebo nedostatkům. Ale když jde do tuhého, vždycky přidají, spolupracují a vzájemně si pomáhají s houževnatostí a odhodláním. Na každý problém existuje kreativní řešení.

Vítej na oficiálním YouTube kanálu LEGO, kde je všechno úžasné! Najdeš tu nejnovější LEGO filmy, animace, seriály a mini-filmy o tvých oblíbených LEGO tématech, jako je LEGO Friends, LEGO NINJAGO, LEGO Star Wars, LEGO Batman Movie, LEGO Minecraft, LEGO Marvel Super Heroes, LEGO DC Super Heroes, LEGO City a mnohem víc v exkluzivních epizodách a stop motion videích.

Odebírej novinky LEGO: www.youtube.com/LEGO
Videa, hry a informace o produktech: www.lego.com/cs-cz/kids/friends
Další videa od LEGO Friends na YouTube: www.youtube.com/playlist?list=PLRNbTEZ7dhL2MpfL_38P8_Rj89-9AYb6_
Hudební videa LEGO Friends Na YouTube: www.youtube.com/playlist?list=PLRNbTEZ7dhL0ahBvO31BQJ5gVbewa0lce
Celý popis online videa

Sponzoruje

DOLLAR ONLINE

Podobná Videa Zdarma