Navigace
Kategorie Film & AnimaceAuta & MotorkyKomedieHryNávody & StylFilmyHudbaNovinky & PolitikaLidé & BlogVěda & TechnologieSport
Did you miss the Bitcoin rush? Grab your chance with DOLLAR ONLINE. Download your free wallet!

4 TĚSTOVINOVÉ RYCHLOVKY

Počet shlédnutí online videa: 84,069

Nahráno uživatelem StillOnTheWay "V kuchyni bez masa" je projekt, který každý týden představuje jeden recept na bezmasé jídlo.
Ať už z osobního přesvědčení nebo ze zdravotních důvodů maso nejíte, vnímejte tato videa jako tip na jednoduchá a rychlá jídla, která nepostrádají chuť, kvalitu ani vyváženost.

Nejsem kuchařka ani výživová poradkyně. Jen jsme se u nás doma rozhodli přestat jíst maso, tudíž otázka vymýšlení bezmasých jídel je u mě na denním pořádku.
Když zadáte do vyhledávače pojem "vegetariánské jídlo", objeví se vám spoustu složitých receptů plných prapodivných a pro nás naprosto cizích ingrediencí, které jsou většinou drahé a těžce sehnatelné. Já se rozhodla natáčet o jídlech, které běžně doma vařím. O jídlech, na které seženete suroviny klidně v nejbližší večerce, nejlépe pokud jsou zrovna v sezóně. A nebudou to žádné nekvalitní rychlovky, ale poctivá a zdravá jídla!

♥ FACEBOOK: http://tinyurl.com/otf86d2
♥ Subscribe for more videos
♥ Odebírej videa každý týden
http://tinyurl.com/o2s88rw
Celý popis online videa

Sponzoruje

DOLLAR ONLINE

Podobná Videa Zdarma