Navigace
Kategorie Film & AnimaceAuta & MotorkyKomedieHryNávody & StylFilmyHudbaNovinky & PolitikaLidé & BlogVěda & TechnologieSport
Did you miss the Bitcoin rush? Grab your chance with DOLLAR ONLINE. Download your free wallet!

ÚŽASNÝ RECEPT, MUFFIN S VAJÍČKEM A SLANINOU, DOMÁCÍ RECEPT NA ANGLICKÝ MUFFINY

Počet shlédnutí online videa: 101,510

Nahráno uživatelem Vařte S Majklem Majkl miluje dobrou snídani , a jeden z jeho nejoblíbenějších snídaní je anglický muffin s vejci a slaninou . Recept je velmi jednoduché, a chuť je prostě úžasná . Co je velmi důležité , je péct vdolky čerstvé , takže chuť je opravdu výjimečná.

Na 12 muffinů budete potřebovat následující ingredience :
300 g hladké mouky
200 ml teplé mléko
1 vejce
2 lžíce másla
2 lžíce cukru
20 g čerstvého droždí
1 lžička soli
5 velká lžíce kukuřičné mouky (lze nahradit hrubou moukou nebo krupičkou)

Recept:
Krok 1: Přidáme kvasnice, cukr a půl množství mléka , dobře promíchejte v malé skleněné mísy , přikryjte stretch fólií a nechat ho sedět na teplém místě asi 5 minut

Krok 2: Přidáme sůl do mouky a dobře zamícháme.

Krok 3: smíchejte mokré přísady , vejce , zbývající mléko, rozpuštěné máslo, droždí a směs z kroku 1 .

Krok 4 : přidat mouku z kroku 2 ve dvou náklady na mokré směsi z kroku 3 . Dobře promíchejte a pak smíchejte druhou polovinu mouky . Těsto by mělo být lepivé .

Kryt s stretch fólií a dejte na teplé místo asi na 1/2 hodiny , nebo dokud těsto zdvojnásobí svou velikost .

Po těsto zdvojnásobí svou velikost, dát trochu mouky na ruce tak, aby se těsto nelepí na ruce. Udělat malé kuličky o velikosti trochu větší než pingpongový míček, a vytvořit ten muffin v rozměru cca 8 cm průměr a s tloušťkou cca 1 cm. Zakryjte muffin s kukuřičnou moukou a dát ji stranou. Použijte teflonovou pánev na středním plameni a umístěte muffiny na pánvi. Vařit po dobu 4 minut na jedné straně, otočit, a vařit po dobu 3 minut na druhé straně. Všimněte si, že obě strany budou zlatá. Po dokončení, dejte na děrovaní stojan, aby se ochladily.

Aby bylo možné otevřít muffin, použijte vidličku, jak je znázorněno na videu.

V pánvi, položte slaninu na středním plameni a aby byly křupavé na obou stranách.
Položte silikonovou formu na vejce na pánvi a dejte jedno vejce v každé formě. Zakryjte pánev a vaříme 3 minuty. Vyjměte formu, a otočte vejce a přidejte ne každého vejce plátek amerického sýra. Vypněte zdroj tepla a pokrytí pánev tak, aby se sýr rozpustí.

Bon Appetit!!
Celý popis online videa

Sponzoruje

DOLLAR ONLINE

Podobná Videa Zdarma